تور ایتالیا

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

409

سفر با ورود به ونیز، شهر جزیره‌ها آغاز می‌شود. در ونیز سوار بر گوندوله از کانال‌های شهر عبور کنید و در میدان سن مارکو در هیاهوی گردشگران غرق شوید. در راه فلورانس از برج کج پیزا دیدن کنید و در فلورانس بازدید از مجسمه داوود و میدان میکل آنژ را از قلم نیاندازید. در آخر به رم می‌رسید، شهر هنر و معماری! در کنار چشمه عشاق با انداختن سکه‌ای در آب آرزو کنید، در کولوسئوم از باستانی‌ترین ورزشگاه جهان دیدن کنید و در واتیکان، احساس بودن در کوچک‌ترین کشور جهان را تجربه کنید.
جاذبه های گردشگری
o شهر ونیز: بازدید از میدان سن مارکو، کلیسای سن مارکو، گراند کانال و پل ریالتو
o شهر فلورانس: بازدید از کلیسای سانتا ماریا دل فیوره، پل وه کیو، میدان سینیورا
o شهر رم: بازدید از کلوسئوم، چشمه عشاق، واتیکان، معبد پانتئون، رم باستان
مقاصد
2 شب ونیز ، 2 شب فلورانس ، 3 شب رم
موارد تحت پوشش
• بلیط رفت و برگشت هواپیما
• ترانسفر فرودگاهی و زمینی
• اقامت در هتلهای ۴ ستاره با صبحانه
• ویزای شنگن
• بیمه مسافرتی
• گشتهای شهری به همراه تورلیدر فارسی زبان و راهنمای محلی طبق برنامه تور

برنامه سفر
این برنامه سفر مربوط به آخرین توری می‌شود که اجرا شده است، بنا به دلایل مختلف ممکن است برنامه سفر تغییر کند
روز 1
سفر ما از فرودگاه امام خمینی آغاز می شود. پس از گرد آمدن کلیه همسفران و بازنگری مدارک، جهت انجام امور پرواز (دریافت کارت پرواز و تحویل بار) به سمت سالن ترانزیت حرکت می‌کنیم تا رهسپار ونیز شویم. پس از کنترل گذرنامه، ویزا و دریافت بار به همراه سایر همسفران و راهنما به هتل محل اقامتمان خواهیم رفت. در هتل، پس از استراحتی کوتاه، گرد هم می‌آییم تا به پیشنهاد راهنما از ساعات باقیمانده اولین روز سفرمان در ونیز لذت ببریم.

401 402 403


روز 2
در گشت امروز از دیدنی‌هایی مانند میدان و کلیسای سن مارکو، گراند کانال و پل ریالتو دیدن می‌کنیم. باید توجه داشته باشیم که ساختار شهری جزیره اصلی ونیز امکان تردد با وسیله نقلیه‌ای جز قایق را نمی‌دهد، بنابراین گشت امروز پیاده برگزار خواهد شد؛ توصیه می‌شود برای گشت امروز کفش راحت به همراه داشته باشید. پس از پایان گشت می‌توانیم به هتل بازگردیم یا با بهره گیری از توضیحات راهنما از کوچه ها و آبراه های باریک این شهر بی نظیر سوار بر گوندوله‌های ونیزی لذت ببریم.

404 405 406

روز 3
در سومین روز سفر ونیز را به مقصد پیزا (327 کیلومتر) ترک می‌کنیم . پس از توقفی حدوداً سه ساعته جهت صرف ناهار و بازدید از برج پیزا، مسیرمان را به سمت فلورانس (90 کیلومتر) ادامه خواهیم داد. در هتل، پس از دریافت کلید اتاق‌ها از راهنما و استراحتی کوتاه، گرد هم می‌آییم تا به پیشنهاد راهنما از ساعات باقیمانده اولین شب اقامتمان را در فلورانس لذت ببریم.

407 408  

تاریخ اجرا

شروع پایان  هتل پرواز قیمت 
جمعه 12 شهریور 1397 جمعه 19 شهریور ماه 1397 4  و 5 ستاره آل ایتالیا  3,990,000 تومان+ 2,190 یورو

اطلاعات تکميلي

  • دسته بندی: تور های خارجی
  • مبداء: تهران

کليه حقوق اين وب سايت متعلق به آژانس مسافرتی بیکران گشت می باشد.

طراحی و پیاده سازی وب نگاران پارسه

هاستینگ توسط ناب سرور