تور دور اروپا 29 روزه

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سفر با ورود به فرانسه و شهر نیس رویایی آغاز می‌شود، شهری با ساحلی زیبا و بازار گلی منحصر به فرد! تجربه زیبای غروب آفتاب در ساحل مدیترانه را از دست ندهید. این سفر هیجان‌انگیز پس از این شروع فوق العاده در ایتالیا ادامه پیدا می‌کند و فلورانس اولین میزبان ایتالیایی شماست. مجسمه داوود و کلیسای سانتا ماریا گوشه‌ای از گنجینه مجسمه‌سازی و معماری این شهر است که شما را متحیر می‌کند. در شهر رم از واتیکان و کلیسای سن پیتر محظوظ شده و از تجربه بستنی ایتالیایی، نشستن بر روی پله‌های اسپانیایی و آرزو در کنار چشمه عشاق یا فواره تروی غافل نشوید. پایان سفر در ایتالیا در شهر عشاق رقم می‌خورد. در ونیز سوار بر گندوله از کانالهای سحر انگیز شهر گذر کنید تا به میدان سن‌مارکو برسید و در کوچه‌های قدیمی این شهر خاطره ثبت کنید. به شهر موسیقی خوش آمدید! در وین فرصت بازدید از ساختمان اپرا، کلیسای سن اشتفان و مقر سازمان ملل را مغتنم بدارید. در شهر زیبای پراگ دیدار از پل چارلز و ساعت نجومی را از یاد نبرید و شب در کنار رودخانه ولتاوا عکسی به یادگار ثبت کنید. درسدن اولین شهری است که در ورود به آلمان با آن آشنا می شوید. با بازدید از بقایای دیوار برلین، ساختمان رایشتاگ، دروازه براندنبرگ و محله قدیمی برلین خاطره سفر به آلمان را به یاد ماندنی‌تر کنید. در کپنهاگ فرصت بازدید از قصر سلطنتی و باغ‌های تیوولی دست می‌دهد اما عکس یادگاری در کنار مجسمه پری دریایی و قدم زدن در بازار قدیمی ماهی فروشان را از دست ندهید. هامبورگ یکی از بزرگترین بنادر شمال اروپا آخرین میزبان آلمانی شما در مسیر عزیمت به هلند است. در پایتخت کشور آسیاب‌های بادی و شهر گل‌های لاله در موزه مادام توسو با چهره‌های معروف جهان عکس یادگاری بگیرید. این سفر پر ماجرا مجددا در فرانسه و در پاریس، عروس شهرهای اروپا ختم می‌شود. شهری که ترک آن بدون قدم زدن در خیابان شانزه‌لیزه و دیدار از برج ایفل و موزه لوور امکان پذیر نیست.
جاذبه های گردشگری
o شهر نیس: بازدید از میدان قدیمی شهر، میدان گاریبالدی، تفرجگاه انگلیسی
o شهر فلورانس: بازدید از کلیسای سانتا ماریا دل فیوره، پل وکیو و میدان سینیورا
o شهر رم: بازدید از چشمه عشاق، پله های اسپانیایی، خیابان دل کورسو، واتیکان، معبد پانتئون، رومن فروم
o شهر ونیز: بازدید از میدان سن مارکو، کلیسای سن مارکو، گراند کانال، پل ریلاتو
o شهر وین: بازدید از قصر بِلِودِر، قصر شونبرون، ساختمان اپرا، میدان سن استفان، کلیسای سن استفان و پارلمان وین
o شهر پراگ: بازدید از محله قدیمی شهر، ساعت نجومی، قلعه و قصر پراگ، پل چارلز و کلیسای سن ویتوس
o شهر برلین: بازدید از بقایای دیوار برلین، دروازه براندنبرگ، ساختمان رایشتاگ، میدان پوتسدام، محله قدیمی برلین
o شهر کپنهاگ: بازدید از مجسمه پری دریایی کوچک، قصر سلطنتی و بازار قدیمی ماهی فروشان
o شهر آمستردام: بازدید از کاخ سلطنتی آمستردام، میدان دام، کلیسای رودکرک، موزه مادام توسو
o شهر پاریس: بازدید از برج ایفل، خیابان شانزلیزه، محله مونتمارتر، کلیسای نوتردام، موزه لوور، پارک دیزنی لند، ساختمان اپرای گارنیه، محله مونتمارتر، کاخ ورسای، پارک لوگزامبورگ، خانه ویکتور هوگو
مقاصد
3 شب نیس ، 1 شب فلورانس ، 3 شب رم ، 2 شب ونیز ، 3 شب وین ، 3 شب پراگ ، 3 شب برلین ، 2 شب کپنهاگ ، 1 شب هامبورگ ، 3 شب آمستردام ، 4 شب پاریس
موارد تحت پوشش
• بلیط رفت و برگشت هواپیما
• ترانسفر فرودگاهی و زمینی
• اقامت در هتل‌های ۳ و ۴ ستاره با صبحانه
• ویزای شنگن
• بیمه مسافرتی
• گشت‌های شهری به همراه تورلیدر فارسی زبان و راهنمای محلی طبق برنامه تور


برنامه سفر
این برنامه سفر مربوط به آخرین توری می‌شود که اجرا شده است، بنا به دلایل مختلف ممکن است برنامه سفر تغییر کند
روز1
سفر ما از فرودگاه امام خمینی آغاز می‌شود. پس از گرد آمدن کلیه همسفران و بازنگری مدارک، جهت انجام امور پرواز (دریافت کارت پرواز و تحویل بار) به سمت سالن ترانزیت حرکت می‌کنیم تا رهسپار شهر نیس شویم. پس از کنترل گذرنامه و دریافت بار به همراه سایر همسفران و راهنما به هتل محل اقامتمان منتقل می‌شویم. در هتل، پس از دریافت کلید اتاق ها و استراحتی کوتاه، زمان داریم تا با بهره‌گیری از توضیحات راهنما در اولین روز ورودمان با این شهر زیبای مدیترانه‌ای بیشتر آشنا شویم. لازم به یادآوری است که این سفر به صورتی برنامه‌ریزی و هماهنگ شده تا در مدت ۲۹ روز، سفری ماجراجویانه به شهرهای مهم اروپا داشته باشیم؛ از این رو، تمامی گشت‌های این تور بدون حضور راهنمای محلی و توسط راهنمای تور اجرا خواهد شد. در صورت لزوم بلیط‌های ورودی به اماکن دیدنی با صلاحدید راهنما و با هزینه مسافران خریداری خواهد شد.

801 802 803

روز2
به نیس زیبا خوش آمدید! دومین روز ورودمان به نیس مانند شهرهای قبل با گشتی نیم روز آغاز می‌شود. امروز از نوار ساحلی این شهر به نام تفرجگاه انگلیسی، میدان ماسنا، قسمت قدیمی شهر، میدان گاریبالدی و بازار گل دیدن می کنیم. در پایان گشت، از بعد از ظهر آزادی که در اختیار داریم می‌توانیم استفاده کنیم و غروب آفتاب را در ساحل دریای مدیترانه به تماشا بنشینیم.

804 805 806

روز3
برنامه‌ریزی امروز در اختیار خودمان است تا از آرامش ساحل نیس بیشتر بهره ببریم یا یکی از برنامه‌های اختیاری را که راهنما پیشنهاد می‌دهد مانند بازدید از شهر کن یا کشور موناکو، دومین کشور کوچک دنیا، برگزینیم.

807 808 809

روز4
امروز به مقصد فلورانس حرکت می‌کنیم اما پیش از رسیدن به فلورانس توقفی در شهر پیزا خواهیم داشت تا علاوه بر داشتن زمان کوتاهی برای صرف ناهار، از فرصت به دست آمده برای گرفتن عکس‌های خاطره‌انگیز با برج کج معروف این شهر استفاده کنیم. پس از حدود 3 ساعت توقف در این شهر به مسیر خود به سمت فلورانس ادامه خواهیم داد.

810 811 812

روز5
صبح امروز پس از صرف صبحانه ابتدا گشتی پیاده در فلورانس خواهیم داشت تا از جاذبه‌هایی مانند میدان سینیوریا، پل وکیو یا کلیسای سانتا ماریا دیدن کنیم. سپس فلورانس را ترک کرده و راهی رم می‌شویم تا به مدت سه شب در شهری که همه راه‌ها به آن ختم می‌شود، اقامت داشته باشیم.

813 814 815

روز6
امروز جهت اولین گشت شهری رم از هتل خارج می‌شویم. به بازدید از جاذبه‌هایی مثل کولوسئوم، رومن فروم، چشمه عشاق، پله های اسپانیایی و خیابان دل کورسو می‌پردازیم. برای گشت امروز ترجیحاً کفش راحت به پا داشته باشید. امروز بعد از ظهر را در اختیار داریم تا با استفاده از توضیحات راهنما، ساعات بیشتری را در این شهر باستانی بگذرانیم.

816 817 818

روز7
امروز را بصورت آزاد در اختیار داریم تا از بخش‌های دیگر رم مانند معبد پانتئون و کلیسای سن پیتر وانیکان بازدید نموده‌، بهخرید بپردازیم یا با صرف یک غذای ایتالیایی، تجربه سفرمان را کامل تر کنیم.

819 820 821

روز8
امروز، رم را به مقصد ونیز ترک می کنیم و بعد از ظهر وارد مستره، شهری در 10 کیلومتری جزیره اصلی ونیز، می‌شویم که جهت اقامتی ۲ شبه برای ما در نظر گرفته شده است.

822 823 824

روز9
امروز هتل را به مقصد میدان سن مارکو در ونیز ترک می‌کنیم تا از شاخص‌ترین دیدنی‌های این شهر مانند کلیسای سن مارکو،گراند کانال و پل ریالتو دیدن کنیم. باید توجه داشته باشیم که ساختار شهری جزیره اصلی ونیز امکان تردد با وسیله نقلیه‌ای جز قایق را نمی‌دهد، بنابراین گشت امروز پیاده برگزار خواهد شد و همراه داشتن کفش مناسب فراموش نشود.

825 826 827

روز10
پس از 6 شب اقامت در کشور ایتالیا، امروز صبح به قصد کشور اتریش از مستره خارج می‌شویم. پس از چند ساعت گذر از جاده‌های زیبای دامنه کوه آلپ، بعد از ظهر وارد شهر وین، پایتخت فرهنگ و موسیقی اروپا خواهیم شد.

828 829 830

روز11

امروز با گشتی نیم روز در وین آغاز می شود. صبح جهت بازدید از جاذبه هایی مانند قصر بلودر، ساختمان اپرا، کلیسای سن استفان و پارلمان وین از هتل خارج می‌شویم. پس از اتمام گشت می‌توانیم انتخاب کنیم که به هتل بازگردیم یا وقت بیشتری را در شهر بگذرانیم.

831 832 833

روز12
وقت آزاد امروز این انتخاب را در اختیارمان می‌گذارد که با کمک گرفتن از پیشنهادات راهنما، برنامه اختیاری مانند بازدید از کاخ شونبرون یا شهربازی پراتر را برگزینیم یا به تنهایی به اکتشاف گوشه و کنار شهری بپردازیم که زمانی نه چندان دور، پایتخت یک امپراطوری باعظمت بود.

834 835 836

روز13
اقامتمان در وین نیز به پایان رسید. صبح هتل را به مقصد پراگ ترک خواهیم کرد اما قبل از ورود به پراگ ابتدا از شهر تاریخیلدنیس واقع در جمهوری چک دیدن می‌کنیم. گشت لدنیس شامل بازدید از قلعه لدنیس و بخشی از اطراف آن است که حدود 2 ساعت به طول می‌انجامد. لازم به ذکر است که بلیط‌های ورودی به قلعه از پیش رزرو شده است. پس از پایان گشت، فرصتی هم برای صرف نهار در اختیار خواهیم داشت و سپس به سمت پراگ، مرکز قلمرو بوهِمیا حرکت می‌کنیم.

837 838 839

روز14
برنامه امروز ما شامل بازدید از محله قدیمی شهر، قلعه پراگ، پل چارلز و کلیسای سن ویتوس است. پراگ شهری است تاریخی که بافت قدیمی آن از میان کوچه‌های باریک با سراشیبی‌ها و پستی و بلندی‌های فراوان می‌گذرد، بنابراین در قسمت عمده گشت، می‌توانیم در خیابان‌هایی قدم بزنیم که روزگاری فرانتس کافکا، با گشت و گذار در آنها، طرح داستان های خیال‌انگیز خود را در ذهن می‌پروراند.

840 841 842

روز15
روز گذشته با بخشی از دیدنی‌های پراگ آشنا شدیم و امروز را می‌توانیم با وقت آزادی که در اختیار داریم و به پیشنهاد راهنما در کنار همسفران برنامه‌ای اختیاری را برگزینیم. فراموش نکنید که بازدید از ساعت نجومی پراگ، از الزامات سفر این شهر است!

843 844 845

روز16
امروز صبح به همراه سایر همسفران هتل پراگ را ترک کرده و به سوی مقصد بعدی یعنی برلین حرکت می‌کنیم. امروز نیز از فرصتی که این سفر زمینی ایجاد نموده استفاده می‌کنیم و پیش از ورود به برلین چند ساعتی را در شهر درسدن آلمان به دیدن جاذبه‌های اصلی این شهر ‌مانند کلیسای جامع درسدن اختصاص می‌دهیم. در پایان گشت ۲ ساعته، زمانی را برای صرف نهار اختصاص داده و پس از آن راهی برلین می‌شویم. پایتخت سرسبز آلمان که تا کمتر از ۳۰ سال پیش به دو پاره شرقی و غربی تقسیم می‌شد به مدت ۳ شب پذیرای ما خواهد بود.

843 844 845

روز17
روز دوم اقامت در برلین را با گشتی نیم روز آغاز می‌کنیم. صبح از هتل جهت دیدن اماکن و جاذبه‌هایی مانند بقایای دیوار برلین،دروازه براندنبرگ، ساختمان رایشتاگ، میدان پوتسدام و محله قدیمی برلین حرکت می‌کنیم. پس از پایان گشت، وقت آزاد در اختیارمان خواهد بود تا به انتخاب خود یا با استفاده از پیشنهادهای راهنما، نقاط بیشتری را ببینیم و با یکی از مدرن ترین پایتخت های اروپا بهتر آشنا شویم.

843 844 845

روز18
امروز را کامل در اختیار داریم تا از آخرین روز اقامتمان در برلین بیشترین استفاده را ببریم و از دیدنی هایی که روز قبل موفق به دیدنشان نشدیم مانند کاخ شارلوتنبورگ بازدید کنیم، سری به مراکز خرید بزنیم و یا در یک رستوران سنتی یک غذای آلمانیامتحان کنیم. به علاقمندان به هنر توصیه می‌کنیم حتما بازدید از موزه پرگامون را در برنامه خود بگنجانند.

843 844 845

روز19
امروز به سمت کپنهاگ حرکت خواهیم کرد. لازم به ذکر است که به دلیل نبودن مسیر مستقیم زمینی، اتوبوس در بندر روشتوک وارد کشتی شده و تا بندر گِدسِر فرصت کوتاهی خواهیم داشت تا از مناظر عرشه کشتی لذت ببریم. بعد از ظهر وارد پایتخت دانمارک می‌شویم تا در سفر پرماجرایمان از شهر «پری دریایی کوچک» هم دیدار کرده باشیم.

855 856 857

روز20 

صبح امروز خود را برای گشتی نیم روز در کپنهاگ، یکی از برترین شهرهای دنیا از نظر استاندارد زندگی، آماده خواهیم کرد. در گشت امروز از مجسمه پری دریایی کوچک، قصر سلطنتی، باغ های تیوولی و بازار قدیمی ماهی فروشان دیدن می‌کنیم. در پایان گشت می‌توانیم به هتل بازگردیم یا با استفاده از توضیحات راهنما یکی از موزه‌های شهر مانند موزه توروالدسن را جهت بازدید برگزینیم.

855 856 857

روز21
پس از دو شب اقامت در کپنهاگ، امروز بار دیگر به مقصد آلمان حرکت می‌کنیم تا طبق برنامه، شبی را در هامبورگ، یکی از مهم‌ترین بندرهای شمال اروپا بگذرانیم و از جاذبه‌های آن نظیر کلیسای سنت میشل و ساختمان شهرداری لذت ببریم. لازم به توضیح است که مجدداً و در میانه مسیر، اتوبوس برای مدت نسبتاً کوتاهی توسط کشتی حمل خواهد شد.

855 856 857

روز22
صبح امروز طبق برنامه راهی آمستردام خواهیم شد. در شهر گل‌های لاله به مدت ۳ شب مهمان خواهیم بود تا از جنب و جوش شهری در کنار زیبایی های طبیعی به یکسان لذت ببریم. پس از استراحتی کوتاه در هتل می‌توانیم به همراه راهنما گشتی کوتاه در این شهر دوست‌داشتنی داشته باشیم.

855 856 857

روز23
در گشت شهری امروز با یکی از دیدنی ترین شهرهای اروپا آشنا می شویم. در این گشت از جاذبه هایی چون میدان دام،کلیسای اود کرک، کانال های متعدد شهر و قصر سلطنتی بازدید می‌کنیم.

855 856 857

روز24
امروز وقت آزاد داریم تا دیدنی های بیشتری را ببینیم یا با استفاده از پیشنهادات راهنما، گشتی اختیاری را برگزینیم. پیشنهاد می‌کنیم در این وقت آزاد حتماً سری به یکی از موزه‌های مادام توسو، ریجکس یا موزه ونگوگ بزنید.

855 856 857

روز25
به پایان تور نزدیک می‌شویم‌! امروز آمستردام را به مقصد پاریس ترک می‌کنیم اما ابتدا در میانه راه توقفی در بروکسل، پایتخت کشور بلژیک، خواهیم داشت تا در گشتی اجمالی از بخشی از دیدنی‌های مرکز اتحادیه اروپا مانند میدان اصلی شهر و گراند پالاس بازدید کنیم. در پایان گشت و پس از فرصتی برای صرف ناهار، به سمت پاریس، عروس شهرهای اروپا، خواهیم رفت.

855 856 857

روز26
به پاریس باشکوه، شهر نور و هنر، خوش آمدید! صبح امروز در گشتی نیم روز با بخش‌هایی از پاریس مانند کلیسای نوتردام،خیابان شانزه لیزه، دروازه پیروزی، برج ایفل، اپرای گارنیه و میدان کنکورد آشنا خواهیم شد و بعدازظهر فرصت کافی در اختیار خواهیم داشت تا غروب آفتاب را در کناره رود سن نظاره‌گر باشیم یا خود را به چشیدن طعم غذاهای معروف فرانسوی مهمان کنیم.

855 856 857

روز27
در گشت امروز، می‌توانیم از جاذبه‌های که دیروز فرصت دیدارشان را نیافتیم مانند آرامستان پرلاشز، موزه اورسی، محله لدفانس،دیوار عشق، گالری لافایت بازدید کنیم یا پس از تماشای کلیسای ساکره کور، نوشیدن قهوه فرانسه را در یکی از کافه‌های تپه مونت مارتر تجربه کنیم.

855 856 857

روز28
روزهای گذشته با بخشی از دیدنی‌های پاریس آشنا شدیم و امروز را می‌توانیم در وقت آزادمان و به پیشنهاد راهنما به بازدید ازموزه لوور برویم یا یکی از برنامه‌های اختیاری مانند گشت یک روزه در پارک تفریحی دیزنی لند را انتخاب نماییم.

855 856 857

روز29
سر انجام سفر دور و دراز و پر ماجرای ما به پایان رسید! به سمت فرودگاه پاریس می‌رویم تا حداقل سه ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حاضر باشیم؛ سپس راهی تهران خواهیم شد. پس از عبور از بخش کنترل گذرنامه و دریافت بار، گذرنامه‌های خود را جهت ارائه به سفارت به راهنما تحویل می‌دهیم و با همسفران خداحافظی می‌نماییم؛ هرچند می‌دانیم این خداحافظی چندان طولانی نخواهد بود، زیرا همراه با سایر اعضای تور، برای سفر بعدی با بیکران گشت برنامه‌ریزی کرده ایم..

 

تاریخ اجرا

شروع پایان  هتل پرواز قیمت 
پنجشنبه 25 مرداد ماه 1397 پنجشنبه 22 شهریور ماه 1397  3و 4 ستاره ترکیش 3,790,000 تومان+ 4,290 یورو

اطلاعات تکميلي

  • دسته بندی: تور های خارجی
  • مبداء: تهران

کليه حقوق اين وب سايت متعلق به آژانس مسافرتی بیکران گشت می باشد.

طراحی و پیاده سازی وب نگاران پارسه

هاستینگ توسط ناب سرور