پنج شنبه, 20 اسفند 1394 ساعت 08:03

موزه باستان شناسی میکونوس

نوشته شده توسط

این مکان یکی از شناخته شده ترین موزه های یونان و یکی از بهترین آنها محسوب میشود. در این موزه اشیایی از سراسر یونان حفظ میشود. مجموعه بسیار ارزشمندی از گلدان ها و اشیای ساخت بشر در این موزه به چشم می خورد.

پنج شنبه, 20 اسفند 1394 ساعت 07:53

آسیاب های بادی میکونوس

نوشته شده توسط

آسیاب هاب بادی نقش بسزایی در چشم انداز جزیره میکونوس دارند. اینها بسیار بزرگ میباشند و از فواصل دور نیز دیده میشوند. بنای این آسیاب ها چنان باشکوه و عظیم میباشد که هرکس حتی از فاصله دور نیز آنها را تشخیص می دهد.

سه شنبه, 18 اسفند 1394 ساعت 14:27

پلیکان پطروس میکونوس

نوشته شده توسط

این نام پرنده ای است که در این نواحی دیده میشود. این پرنده که نوعی پلیکان است با نام پطروس شناخته شده و اغلب در گوشه و کنار جزیره میکونوس در حال قدم زدن هستن. این موجود زیبا مورد علاقه تک تک ساکنین جزیره میباشد.

سه شنبه, 18 اسفند 1394 ساعت 14:24

ساحل پیسارو میکونوس

نوشته شده توسط

میکونوس به سواحل زیبایش بسیار معروف شده است.ساحل پیسارو یکی از سواحل شگفت انگیز جزیره میکونوس شمرده میشود. این ساحل از شهرت جهانی برخوردار میباشد و همه ساله بازیگران و هنرمندان معروف زیادی از سراسر جهان به اینجا سفر میکنند.

سه شنبه, 18 اسفند 1394 ساعت 14:18

ساحل پلاتیس میکونوس

نوشته شده توسط

این منطقه نیز یکی از شناخته شده ترین سواحل جزیره میکونوس محسوب میشود. در طول تابستان هزاران گردشگر به این ساحل سفرمیکنند. ساحل پلاتیس گالیوس، ساحلی شنی میباشد که آب های فیروزه ای و کریستالی بسیار شگفت انگیزی در اطراف آن جریان دارد.

سه شنبه, 18 اسفند 1394 ساعت 14:16

ونیز کوچک میکونوس

نوشته شده توسط

این منطقه  یکی دیگر از جاذبه های گردشگری این شهر بشمار میرود. این مکان، جذابترین مکان جزیره بوده و به عنوان نشان تجاری میکونوس شناخته شده است.. شهرت این منطقه بواسطه خانه های قدیمی ای میباشد که در کنار دریا بنا شده اند.

سه شنبه, 17 فروردين 1395 ساعت 12:21

کلیسای میکونوس

نوشته شده توسط

این مکان که با نام کلیسای لیدی پاراپورتیانی نیز شناخته شده است یکی از کلیساهای معروف جزیره میکونوس بشمار میرود. این کلیسا به دلیل اینکه بارها سوژه عکاسی بوده شهرت خاصی در بین کلیساهای یونان دارا میباشد.

چهارشنبه, 12 اسفند 1394 ساعت 13:11

کبوترخانه های میکونوس

نوشته شده توسط

در میکونوس بناهای دژ مانندی را خواهید دید که به کبوترخانه معروف هستند. این کبوترخانه ها اکثرا دو طبقه میباشند. کبوترخانه ها را اکثرا در زاویه مشخصی در جهت باد می سازند تا نشست و برخاست کبوتران را آسان سازد.

چهارشنبه, 12 اسفند 1394 ساعت 13:01

آب و هوای میکونوس

نوشته شده توسط

این شهردارای تابستان هایی گرم و داغ و زمستان هایی حدودا معتدل میباشد. بسیار کم اتفاق می افتد که در جزیره کولاک رخ دهد و بارش باران نیز چندان در میکونوس طولانی نیست.

کليه حقوق اين وب سايت متعلق به آژانس مسافرتی بیکران گشت می باشد.

طراحی و پیاده سازی وب نگاران پارسه

هاستینگ توسط ناب سرور