پنج شنبه, 20 اسفند 1394 ساعت 09:31

تله کابین سانتورینی

نوشته شده توسط

بهترین راه برای بالا و پایین رفتن از کوه آتشفشان این شهر تله کابین است.راه دیگر برای این کار استفاده از روش سنتی یعنی استفاده از الاغ است. پس از رسیدن به بندر گیالوس جزیره سانتورینی، خودتان خواهید که مسیر دسترسی به شهر فیرا آنقدر پر پیچ و خم و شیب دار است

پنج شنبه, 20 اسفند 1394 ساعت 09:18

چشمه های آب گرم سانتورینی

نوشته شده توسط

فرو رفتن در عمق چشمه آب گرم مطمئنا بسیار لذتبخش خواهد بود. توقف پنجاه دقیقه ای قایق در این منطقه، فرصت انجام شنای آرام در آب های گرم حاوی سولفور را به شما میدهد که بواسطه آثار درمانی شان بسیار شناخته شده هستند.

پنج شنبه, 20 اسفند 1394 ساعت 09:16

جزیره تیرا سانتورینی

نوشته شده توسط

این منطقه بزرگترین جزیره سانتورینی محسوب میشود که به دلیل ویرانه های باستانی فریبنده وشگفت انگیزش در مرکز توجه گردشگران قرارگرفته است. این خرابه های باستانی عمدتاً در مساوونا که یک پرتگاه صخره ای شیب دار در تیرا است، وجود دارند.

پنج شنبه, 20 اسفند 1394 ساعت 09:06

شهر باستانی سانتورینی

نوشته شده توسط

 این منطقه یکی از مهم ترین و شناخته شده ترین سایت های باستان شناسی در جزیره سانتورینی بشمار میرود.این شهر بانام آکروتیری شناخته شده است. آکروتیری که زمانی از شکوفایی و رونق چشمگیری برخوردار بوده در سال 1450 پیش از میلاد در اثر فوران آتشفشان ویران گردید.

پنج شنبه, 20 اسفند 1394 ساعت 08:40

درباره ی سانتورینی

نوشته شده توسط

این جزیره دراوایل شکل مدوری داشته اما در طی زمان و در اثر تغییرات ایجاد شده به دلیل بروز آتشفشان و زلزله، شکل آن نیز تغییراتی داشته است. این جزیره اوایل محلی برای تبعید افرادی بوده که توسط رومی ها تبعید می شدند اما بعدها این ساکنان اولیه جزیره، بنای ساخت سانتورینی را نهادند.

پنج شنبه, 20 اسفند 1394 ساعت 08:38

آب و هوای سانتورینی

نوشته شده توسط

این شهر تقریباً شبیه سایر جزایر دریای اژه، آب و هوای بسیار لذت بخش دارد. آب و هوای جزیره در تابستان معمولاً خشک بوده دمای هوا بین سی و پنج تا سی و هفت درجه سانتیگراد باقی می ماند.

کليه حقوق اين وب سايت متعلق به آژانس مسافرتی بیکران گشت می باشد.

طراحی و پیاده سازی وب نگاران پارسه

هاستینگ توسط ناب سرور