دوشنبه, 24 اسفند 1394 ساعت 14:12

آرامگاه پانتئون پاریس

نوشته شده توسط

 معماری این آرامگاه قدیمی و به سبک معابد یونانی ساخته شده است. اندازه این ساختمان با همه بناهای معمولی فرق دارد یعنی  صد و ده متر طول و هشتاد و سه متر عرض دارد. یکی از دلایل معروفیت آن چهارصد و بیست و پنج پله ای است که برای رسیدن به بالای هرم گنبدی شکل این بنا ساخته شده اند.

دوشنبه, 24 اسفند 1394 ساعت 14:02

پارک لوکزامبورگ پاریس

نوشته شده توسط

این پارک زیبا دومین پارک بزرگ شهر پاریس و در حوالی دانشگاه سوربن قرار گرفته است. میان همه زیبایی های مهد فرهنگ و هنر کشور فرانسه نباید پارک لوکزامبورگ را نیز نادیده گرفت.

دوشنبه, 24 اسفند 1394 ساعت 13:59

پل الکساندر سوم پاریس

نوشته شده توسط

این مکان یکی دیگراز پل های پاریس میباشد که در سال ۱۹۰۰ میلادی گشایش یافت. این پل نشانگر فرهنگ غنی و معماری موفق فرانسوی میباشد.پل الکساندر سوم فقط دارای یک طاق میباشد و روی رودخانه سن بنا شده است و دو خیابان شانزه لیزه و اینولیدز را به هم متصل میسازد.

دوشنبه, 24 اسفند 1394 ساعت 13:57

سرزمین دیزنی پاریس

نوشته شده توسط

این مکان مجموعه‌ای تفریحی میباشد که در شهركی جدید در اطراف شهر پاریس به نام مارن لا والاه واقع شده است و در سال 1992 افتتاح شده است.این مجموعه در سی و دو كیلومتری مركز شهر پاریس قرار دارد و در کنار دیزنی لند توکیو دومین دیزنی‌لند خارج از آمریكا میباشد.

سه شنبه, 17 فروردين 1395 ساعت 12:29

میدان کنکورد پاریس

نوشته شده توسط

این میدان از میدان‌های مشهور شهر پاریس بشمار میرود و در انتهای شرقی خیابان شانز الیزه واقع شده است. در گذشته این میدان به نام لویی پانزدهم نام گزاری شده بود. در طول انقلاب اول فرانسه و در دوره معروف به ترور دستگاه مشهور گیوتین در این میدان تعبیه شده بود.

دوشنبه, 24 اسفند 1394 ساعت 13:43

پل نئوف

نوشته شده توسط

یکی از معروف ترین جاذبه های معماری شهر پاریس این پل به شمار میرود درواقع نمی توان پل نوف را در بین جاذبه های پاریس نادیده گرفت. این پل، روی رودخانه سن احداث شده است و بزرگ ترین نشانه معماری زیبای فرانسوی میباشد.

دوشنبه, 24 اسفند 1394 ساعت 14:32

فروشگاه لافایت پاریس

نوشته شده توسط

 واقع در بلوار 10 هاوسمن

مشاهده دکوراسیون داخلی این مرکز خرید ده طبقه ی تاریخی به همراه تزئینات بسیار شیک و گنبد ساخته شده از استیل و شیشه ی دودی به تنهایی تجربه ای فراموش نشدنی خواهد بود.

سه شنبه, 17 فروردين 1395 ساعت 12:31

مرکز خرید کاروسل پاریس

نوشته شده توسط

 

این مرکز خرید در قلب پاریس واقع شده است وهفت روز هفته باز میباشد.این مرکز خرید درست در زیر هرم شیشه ای معروف در موزه لوور واقع شده است. اگر شما به دنبال کالاهای داخلی با کیفیت بالا، الکترونیک، کتاب، سرگرمی ، لوازم جانبی، هدیه و غیره هستید این جا مکان بسیار مناسبی برای شما میباشد

دوشنبه, 24 اسفند 1394 ساعت 14:35

مرکز خرید لس کواتر پاریس

نوشته شده توسط

مرکز خرید کواتر منطقه تجاری بزرگی در غرب محدوده پاریس قرار گرفته است. این منطقه با نام  لادیفنز شناخته شده است و از طریق  قطار حومه که یک خط از مرکز پاریس است که به راحتی قابل دسترسی می باشد. علاوه بر ده ها مغازه ، رستوران های بسیار عالی نیز در این مجموعه دیده میشود

شروعقبلی12بعدیپایان
صفحه1 از2

کليه حقوق اين وب سايت متعلق به آژانس مسافرتی بیکران گشت می باشد.

طراحی و پیاده سازی وب نگاران پارسه

هاستینگ توسط ناب سرور