یکشنبه, 09 اسفند 1394 ساعت 12:16

مرکز خرید کاده وه برلین

نوشته شده توسط

این مرکز خرید را در غرب برلین ، در خیابان معروف و بزرگ "کارفارستندام" می توان یافت. این خیابان دارای بسیاری از مغازه ها برای گردشگران و ساکنان برلین میباشد . این منطقه به دلیل فروشگاه های "کاده وه" است که عمدتا شناخته شده است.

یکشنبه, 09 اسفند 1394 ساعت 12:04

مرکز خرید بولوارد برلین

نوشته شده توسط

این مرکز خرید کمی  دورتر از سایر مراکز خرید واقع شده است. این مرکز یک مرکز خرید سرپوشیده بزرگ است که بسیاری از فروشگاهها را به خریداران عرضه میدارد. در این مجموعه همه خریداران می توانند یک بعد از ظهر شاد داشته باشند چرا که تمام مارک های معروف را می توان در اینجا یافت.

یکشنبه, 09 اسفند 1394 ساعت 11:59

مرکز خرید فراید برلین

نوشته شده توسط

به عنوان یک توریست، این مرکز خرید  یکی از بهترین مکان ها برای رفتن به خرید در برلین است. اگر شما یک توریست می باشد، شما نه تنها ممکن است علاقه مند به مغازه ها شوید بلکه جذب جاذبه های توریستی اینجا نیز شوید که به تاریخ غنی برلین و جنگ جهانی دوم مربوط می شود.

یکشنبه, 09 اسفند 1394 ساعت 11:55

فروشکاه کولتورفروم و پوستدامر پلانز در برلین

نوشته شده توسط

به سمت جنوب شرقی در امتداد Ja:u Tauentziemstrasse Juuاشتراسه،Ka DeWe، یکی از بزرگترین فروشگاههای زنجیرهای دنیا قرار دارد که دروع خود یک جاذبه گردشگری است، که این جذابیت صرفا بخاطر شش طبقه اغذیه فروشی های آن نیست.

چهارشنبه, 26 اسفند 1394 ساعت 14:26

قیصر ویلیام برلین

نوشته شده توسط

ین قص، اثری تاریخی مذهبی میباشد که از دیدنیهای برلین بشمار میرود. انفجار بمب در سال 1943 میلادی باعث شد بخشی از بنای کلیسا تخریب شود. بازسازی این کلیسا از سال 1959 تا 1963 میلادی به طول انجامید.

یکشنبه, 09 اسفند 1394 ساعت 18:19

بلوار اونتردن لیندن در برلین

نوشته شده توسط

Linden (زیر درختان لیموکه به موزه ی ایسلند منتهی میشود. در دوران حاکمان پروسی بعنوان شیکترین خیابان آن زمان ساخته شده و دوطرف آن مملو از بناهای نئو کلاسیک است.

چهارشنبه, 26 اسفند 1394 ساعت 14:24

موزه ایسلند در برلین

نوشته شده توسط

موزه ایسلندMuseumsinsel واقع بین دو بازوی رودخانه اسپری بخشی از هسته اصلی قرن 13 ام شهر را تشکیل می دهد. نام این موزه برگرفته از مجموعه ای از موزه هاست که برخی از بهترین کلکسیون های جهان را در خود جای داده اند.

شنبه, 01 اسفند 1394 ساعت 14:07

کلیسای برلینردم در برلین

نوشته شده توسط

 (دوشنبه - شنبه ۹ صبح شب، یکشنبه ظهرشب، هزینه ورودی) در کنار لاستگارتن کاتدرال زیبایی است که در سال ۱۹۰۵ بعنوان کلیسای درباری خانواده سلطنتی هونسالان ساخته شد. معماری اغراق شده این بنا بخوبی نمایانگر روح زمان قیصر ویلهم دوم است.

شنبه, 01 اسفند 1394 ساعت 14:00

ایست بازرسی چارلی در برلین

نوشته شده توسط

به سمت منتهی الیه جنوبی فردریشی استراسی، ایست بازرسی چارلی بین شرق و غرب به یکی از محبوبترین مکان های برلین تبدیل شده است. در همینجا بود که کمی بعد از ساخت دیوار برلین در ، تانک های

کليه حقوق اين وب سايت متعلق به آژانس مسافرتی بیکران گشت می باشد.

طراحی و پیاده سازی وب نگاران پارسه

هاستینگ توسط ناب سرور