چهارشنبه, 25 فروردين 1395 ساعت 11:10

برچسگادن کشور آلمان

نوشته شده توسط

محیط اطراف شهر زیبا و کوچک برچسگادن که زمانی منطقه تابستانی محبوب خانواده سلطنتی باواریا بوده تمام جاذبه های آلپ باواریا را در خود جای داده است. خانه های رنگ شده، یک قصر سلطنتی کوچک و مناظر زیبا از مشخصه های بارز این شهر هستند.

چهارشنبه, 25 فروردين 1395 ساعت 10:54

اوگزبورگ و اولم آلمان

نوشته شده توسط

دو شهر کوچک در غرب مونیخ ارزش بازدید را دارند. او گزبورگ Augsburg که در ۱۵ قبل از میلاد تاسیس شده و نام خود را از امپراطور آگوستوس گرفته در ۸۰ کیلومتری مونیخ بوده و در قرون وسطا، زمانیکه خانواده فوگر آن را به مرکز بانکداری اروپای مرکزی تبدیل کردند.

چهارشنبه, 25 فروردين 1395 ساعت 10:49

لندسهوت و پاسائو آلمان

نوشته شده توسط

در حدود ۷۵ کیلومتری شمال شرقی مونیخ، پایتخت قدیمی لندسهوت Landshut قرار دارد، که زمانی محل حکومت شاخه ای از خانواده ویتلسباخ بوده است. این شهر همچنان حال و هوای قرون وسطایی خود را حفظ کرده و در امتداد خیابان اصلی سنگفرش آن چندین عمارت طاقدار دیده می شوند.

چهارشنبه, 25 فروردين 1395 ساعت 10:47

رگنسبورگ کشور آلمان

نوشته شده توسط

رگنسبورگ در ۱۳۰ کیلومتری شمال مونیخ، بعنوان یکی از شهرهای سالم مانده در طول جنگ، دارای دیدنی های تاریخی بسیاری است. این شهر که توسط رومی ها برای محافظت از مرز در دانوب تاسیس شده، در قرون وسطا بزرگترین شهر در باواریا بوده

یکشنبه, 09 اسفند 1394 ساعت 12:16

مرکز خرید کاده وه برلین

نوشته شده توسط

این مرکز خرید را در غرب برلین ، در خیابان معروف و بزرگ "کارفارستندام" می توان یافت. این خیابان دارای بسیاری از مغازه ها برای گردشگران و ساکنان برلین میباشد . این منطقه به دلیل فروشگاه های "کاده وه" است که عمدتا شناخته شده است.

یکشنبه, 09 اسفند 1394 ساعت 12:04

مرکز خرید بولوارد برلین

نوشته شده توسط

این مرکز خرید کمی  دورتر از سایر مراکز خرید واقع شده است. این مرکز یک مرکز خرید سرپوشیده بزرگ است که بسیاری از فروشگاهها را به خریداران عرضه میدارد. در این مجموعه همه خریداران می توانند یک بعد از ظهر شاد داشته باشند چرا که تمام مارک های معروف را می توان در اینجا یافت.

یکشنبه, 09 اسفند 1394 ساعت 11:59

مرکز خرید فراید برلین

نوشته شده توسط

به عنوان یک توریست، این مرکز خرید  یکی از بهترین مکان ها برای رفتن به خرید در برلین است. اگر شما یک توریست می باشد، شما نه تنها ممکن است علاقه مند به مغازه ها شوید بلکه جذب جاذبه های توریستی اینجا نیز شوید که به تاریخ غنی برلین و جنگ جهانی دوم مربوط می شود.

یکشنبه, 09 اسفند 1394 ساعت 11:55

فروشکاه کولتورفروم و پوستدامر پلانز در برلین

نوشته شده توسط

به سمت جنوب شرقی در امتداد Ja:u Tauentziemstrasse Juuاشتراسه،Ka DeWe، یکی از بزرگترین فروشگاههای زنجیرهای دنیا قرار دارد که دروع خود یک جاذبه گردشگری است، که این جذابیت صرفا بخاطر شش طبقه اغذیه فروشی های آن نیست.

چهارشنبه, 26 اسفند 1394 ساعت 14:26

قیصر ویلیام برلین

نوشته شده توسط

ین قص، اثری تاریخی مذهبی میباشد که از دیدنیهای برلین بشمار میرود. انفجار بمب در سال 1943 میلادی باعث شد بخشی از بنای کلیسا تخریب شود. بازسازی این کلیسا از سال 1959 تا 1963 میلادی به طول انجامید.

شروعقبلی12بعدیپایان
صفحه1 از2

کليه حقوق اين وب سايت متعلق به آژانس مسافرتی بیکران گشت می باشد.

طراحی و پیاده سازی وب نگاران پارسه

هاستینگ توسط ناب سرور